Наскільки котли Зубр хороші чи погані

Відгуки на твердопаливні котли Зубр. Корисні рекомендації

Чому відгуків про котли Зубр в інтернеті майже немає?
Відгуки на твердопаливні котли.
Відео-відгуки на котли Зубр
Які котли Зубр виготовляються
Корисні рекомендації при замовленні твердопаливних котлів
Чому відгуків на твердопаливні котли Зубр ніде немає?
Оскільки наша компанія займається продажем товарів для економного опалення з 2015 року, ми зіткнулися з наступним фактом.
Так от, навіть якщо замовників дуже добре просиш залишити реальний відгук – відгуки залишають одиниці.
Чому? Та тому що люди люди, задовольнивши свою потребу, переключаються на інші свої потреби.

У 2019 р. ми продали більше 1500 твердопаливних котлів Зубр (за рік, і це тільки ми), коли низький сезон, тобто продажів мало, ми розіслали понад 600 звернень до Viber з проханням залишити відгук. У результаті відгуки залишили 23 особи. Ще правда у Viber відповіли близько 50 людей, що все влаштувало, і результат сподобався. І все. Відгуків щодо котлів дуже мало, хоча їх продано десятки тисяч штук.
Ви бажаєте замовити котел ТМ "Зубр"?
Тільки до кінця Чорної п'ятниці додаткова знижка 1000 грн від зазначеної ціни, що оформила замовлення на сайті.
Оформляйте замовлення зараз
Days
Hours
Minutes
Seconds
Відгуки на твердопаливні котли.
Зверху наведено приклад про відгуки. Так от, твердопаливні котли Зубр в Україні з'явилися у 2019 році, і за цей час їх було продано понад 1000 штук (дані на жовтень 2020 року). Як ви думаєте, якби ці котли були погані, неякісні – вони б продавалися? Ні. І негативних відгуків було ПОВНО. А так немає негативних відгуків, повірте це хороший знак, і їх дійсно варто замовляти.
Відео відгуки про котли Зубр
Нещодавно в Ютуб з'явилося кілька відео-відгуків про котли Зубр. Причому по відео видно, що це не замовні відгуки, а реальні. Дивіться самі та робіть висновки.
Тож які твердопаливні котли Зубр - хороші чи погані?
З відгуками розібралися. Тепер розглянемо наскільки ці агрегати хороші. Багато хто звертає увагу на вартість котлів. Це правильно почасти. Рекомендую звертати увагу на наступне - обсяг топки, наявність форсунки для допалювання піролізних газів, які колосники, товщина сталі топки.


Так ось. Об'єм топки в котлах Зубр досить великий, якщо порівнювати з подібними котлами інших виробників. Це означає, що вам рідше доведеться робити завантаження палива, здійснювати чистку золи і т.д. Адже самі подумайте, що вас вводять в оману факти деяких виробників, коли вказується об'єм топки 45-60 літрів, і час горіння від 1 доби. Ну такого не може бути навіть якщо це вугілля. Інша справа коли як у котлі Холмова Зубр 10 кВт – 90 літрів об'єм, і час горіння на дровах до 18 годин – це більш правдоподібно.

Форсунка для допалу піролізних газів у котлах Холмова Зубр теж є, а це означає, що тільки завдяки цьому пристрою економія палива близько 10%. Повірте це суттєво.


Колосники в котлах Зубр чавунні - відмінно. Оскільки горіння відбувається в колосниковій зоні, там утворюється агресивне середовище для будь-якого металу. Насамперед прогорають зварні шви (причини не вказуватиму), і якби стояли водоомивні (водонаповнені колосники), вони б прогоріли через 5-7 років. Заварити колосники це велика проблема, за яку візьметься не кожен зварювальник. Щоб захистити своїх замовників від неприємностей, в котлах Зубр застосовуються знімні чавунні цільнолиті колосники, які якщо і прогорять через 10-15 років, легко можна замінити (продаються в багатьох магазинах).

Товщина сталі з якої виготовляється топка казана Зубр 5 мм, це ще один + у кошик казанів Зубр. Тому замовивши котел Зубр ви отримаєте те, про що заявляється в описах без перебільшення та введення в оману, що використовують деякі виробники.
Переваги котла Зубр
Україна пропонує безліч котлів, але більшої популярності набирають котли Зубр. Після покупки цих котлів користувачі відзначають такі переваги:

 • Зручна експлуатація навіть за кілька років.

 • Параметри, що настроюються;

 • Екологічне горіння та відсутність ризиків під час використання.

 • Український котел Зубр має функцію автоматичного подавання палива протягом 24 годин.

 • Діапазон потужності дозволяє використовувати їх не тільки в приватному будинку, але і на території господарської або виробничої будівлі;

 • Котел тривалого горіння Зубр має високе значення енергоефективності. Як правило, значення перевищує 80%, а якщо котел спалює вугілля, то енергоефективність вища за 90%;

 • У котлах Зубр розподілено повітря та регулюється робота вентилятора, згоряння піролізних газів відбувається набагато ефективніше.
Котел довготривалого горіння, чи котел Холмова?
Котли довготривалого горіння Zubr виготовлено за гостом 20548-93. У виробництві коорпусів використовують жаропровідну сталь. Вартість котлів — це гарантія стійкості та міцності. Вантажна камера і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5мм.

Котел Zubr - це чудовий спосіб якісного бюджетного твердопаливного котла. Розроблено для огрівання житлових, промислових, комерційних, державних будівель, де є індивідуальна система опалення (примужна або гравітаційна). Характеризується великою топкою. Топливо можна використовувати з вологістю не більше 50%. Ідеально підходить для використання такого палива, як великі дрова, брикети, торф і вугілля різних фракцій.

Котел Zubr працює на різних видах твердого палива (дрова, паливна брикети, кам'яне вугілля).


Шахтні котли Холмова Зубр українського виробництва – це відмінний варіант вітчизняних котлів. Збірка проводиться за українським стандартом якості, що прирівнюється до якості європейського зразка.

Котли Холмова Zubr виробляються в лінійці потужностей від 10 до 40 кВт, що говорить про побутовий напрямок їх використання. Котли Холмова Zubr – це чудовий опалювальний агрегат, який може виступати в ролі основного опалювального приладу, а також працювати в поєднанні з іншими видами опалювального обладнання.

Твердопаливний котел Холмова Зубр (Zubr) вважається піролізним котлом, завдяки чому показники ефективності роботи котла на дуже високому рівні.
  Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 року
  Купуючи продукцію у виробника, ви отримуєте гарантію на якість терміном на 5 року.
  Якщо протягом цього часу буде виявлена несправність, що виникла з нашої вини, зробимо ремонт безкоштовно.

  7 переваг твердопаливних котлів Зубр, які заощаджуватимуть понад 30% ваших грошей кожен сезон,
  протягом 10-15 років

  Висока якість збірки і зварювального шва - вище аналогічних котлів.
  Високий ККД за рахунок трубчастого теплообмінника.
  Круглий вихід під димохід - не потрібно витрачати гроші на перехідник.
  Термін служби 12-15 років - виготовлені з жароміцної котлової сталі товщиною 3-5 мм.
  Автоматизовані моделі - механічна і електронна системи управління.
  Зручно користуватися - велика дверцята, рухливі колосники і топка з верхнім завантаженням.
  Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
  Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

  Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

  Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

  Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.
  Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
  Або Ви можете зателефонувати нам
  +380955182814
  Made on
  Tilda