Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ підбір котла саме для вашого будинку
Відправляємо без передоплати
Безкоштовна доставка прямо до будинку

Котли Шахтні (Холмова) Зубр

З можливістю установки електричного ТЕНа
З тривалістю горіння 12-36 годин
Шахтні (Холмова), тривалого горіння

Чому котел Зубр вигідніше купити у нас

 • Ціна заводу-виробника
  Виробник постійно відстежує ціни, і якщо ціна нижче то це або підробка або для залучення уваги щоб послатися на помилку.
 • Регулятор тяги ПОДАРУНОК
  В ПОДАРУНОК до котла Зубр висилаємо регулятор тяги і термометр. Інші дилери їх допродують. У нас в КОМПЛЕКТІ.
 • Доставка Безкоштовна
  На відміну від інших продавців замовивши у нас ми відправимо котел з БЕЗКОШТОВНОЇ АДРЕСНОЮ ДОСТАВКОЮ. Економте час і гроші на доставці з відділення.
Ви бажаєте замовити котел ТМ "Зубр"?
Тільки до кінця Чорної п'ятниці додаткова знижка 1000 грн від зазначеної ціни, що оформила замовлення на сайті.
Оформляйте замовлення зараз
Days
Hours
Minutes
Seconds

Котел Зубр Міні

Котел Холмова – це певна конструкція котла, що складається з двох великих камер. Основний попит на ці котли пов'язаний із великою камерою завантаження та порівняно невеликою вартістю. Серед українських виробників на ринку представлені десятки фірм, які виробляють котли за технологією креслень Холмова.

Котел Зубр Про

Особливостями даної моделі є триходові теплообмінники пластинчастого типу. Завдяки своїй конструкції з трьома каналами для проходу гарячого газу, котел має максимально високий ККД.

Котел Холмова Зубр

Унікальним є те, що котел при спалюванні вологих дров ви не побачите ні конденсати, ні смол. Тривалість роботи котла на одному завантаженні дров від 18 до 24 годин (іноді і більше), на вугіллі до 7 діб.
При виготовленні котлів типу Холмова Зубр використовується жароміцний, котельня сталь, гарантійний термін котла 5 років. Завантажувальна камера котла і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5 міліметрів.
При необхідності твердопаливний котел Холмова Зубр можна доукомплектувати електро-теном потужністю 2 кВт який оснащений механічним термостатом.
Дана комплектація дозволяє підтримувати температуру теплоносія в системі після завершення робочого циклу котла, не витрачаючи зайві гроші на покупку електричного котла.
Приєднувальні патрубки подачі-обратки і мають розмір 2 дюйми.
Особливу увагу хочеться приділити елементам які закривають дверцята котла, це ручки гвинтового типу який дозволяє з легкістю відкривати і надійно закривати дверцята.
У базову комплектацію котла Холмова Зубр від 10 - до 40 кВт входить:
 • котел в зібраному вигляді,
 • термометр осьової,
 • механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4,
 • чавунний колосник,
 • знімний короб для збору золи,
 • гарантійний талон,
 • інструкція експлуатації до котла.
Розширена комплектація котла Зубр:
 • ТЕН електричний потужністю 2кВт,
 • другий контур ГВС,
 • електронна автоматика (контролер і вентилятор).

Котел Зубр Термо

Завдяки декоративному кожусі з сучасним теплоізоляційним матеріалом котел має підвищений ККД і приємний зовнішній вигляд. До цієї комплектацію можливо встановити електричний ТЕН.
При виготовленні котлів типу Холмова Зубр Термо використовується жароміцний, котельня сталь, гарантійний термін котла 5 років.
Завантажувальна камера котла і теплообмінник виготовлені зі сталі товщиною 5 міліметрів.
Залежно від потреб клієнта утеплений котел холмової Зубр Термо можна доукомплектувати електро-теном потужністю 2 кВт який оснащений механічним термостатом.
Приєднувальні патрубки подачі-обратки - 2 дюйма.
Котел Зубр Термо утеплений базальтова вата з фольгоізол.

У базову комплектацію котла Холмова Зубр Термо від 10 - до 40 кВт входить:

котел в зібраному вигляді,
термометр осьової,
механічний регулятор тяги котла Regulus RT4 Ø 3/4,
чавунний колосник,
знімний короб для збору золи,
гарантійний талон,
інструкція експлуатації до котла.

Розширена комплектація котла Холмова Зубр Термо:
ТЕН електричний потужністю 2 кВт,
другий контур ГВС,
електронна автоматика (контролер і вентилятор).

Супутні товари до котлів

Повернутись
Офіційна гарантія від заводу-виробника - 5 року
Купуючи продукцію у виробника, ви отримуєте гарантію на якість терміном на 5 року.
Якщо протягом цього часу буде виявлена несправність, що виникла з нашої вини, зробимо ремонт безкоштовно.

7 переваг твердопаливних котлів Зубр, які заощаджуватимуть понад 30% ваших грошей кожен сезон,
протягом 10-15 років

Висока якість збірки і зварювального шва - вище аналогічних котлів.
Високий ККД за рахунок трубчастого теплообмінника.
Круглий вихід під димохід - не потрібно витрачати гроші на перехідник.
Термін служби 12-15 років - виготовлені з жароміцної котлової сталі товщиною 3-5 мм.
Автоматизовані моделі - механічна і електронна системи управління.
Зручно користуватися - велика дверцята, рухливі колосники і топка з верхнім завантаженням.

Чому більше 1000 чоловік щорічно купують у нас твердопаливні котли Зубр

Термін служби 12-15 років
Новітня техніка та сучасні методики (лазерна різка, роботизована зварювання) дозволяють виробляти якісні котли, які прослужать не менше 12 років.
1
Інженери постійно працюють над створенням нових моделей, що відповідають вимогам споживачів. На сьогодні розроблено 20 видів котлів тривалого горіння потужністю від 10 до 100 кВт.
В офісі працюють співробітники, які вкладають в роботу весь свій досвід і знання. Ви отримаєте розгорнуту консультацію по всіх моделях і поради, як правильно користуватися котлом, щоб економити на опаленні.
Більше 20 видів котлів
2
Кваліфіковані фахівці
3
Доставка без передоплати за 2-3 дня з моменту оформлення замовлення по всій території України БЕЗКОШТОВНА
Для покупців з будь-якого міста (села) України діє БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА.

Ми уклали ексклюзивний договір з Новою Поштою, і тому доставка займає не тиждень, а всього 2-3 дня, в залежності від вашого місця проживання.

Завдяки постійній наявності продукції на складі відправляємо замовлення вже на наступний день після замовлення, без передоплати (оплата при отриманні).

Після відвантаження ви отримаєте смс з номером декларації і зможете самі відслідковувати переміщення вантажу.

Ви можете купити котли Зубр
в розстрочку

Ми пропонуємо нашим клієнтам оформити "Миттєву розстрочку" від ПриватБанку на термін від 2 до 12 місяців. Залиште заявку і менеджер оформить угоду
Отримайте котел і вибирайте термін і кількість платежів самі
Котел окупиться до того моменту, як ви за нього повністю расчитаем
Оформлення протягом дня
Як нас знайти?

Принцип роботи шахтного котла Зубр

Технологія отримання тепла включає два типи теплогенерації: пряме спалювання палива і допалювання піролізних газів. Конструкція спроектована таким чином, щоб потік повітря, що входить, не давав достатньої кількості кисню для забезпечення повноцінного процесу горіння. В результаті частина палива горить, а частина просто тліє. Тління – розкладання органічних сполук під впливом високих температур. Воно супроводжується викидом великої кількості диму зі значним вмістом смоли та сажі. Ці димові гази, проходячи через розжарене вугілля, збагачуються додатковими речовинами і утворюють активніші піролізні гази.

Котел Холмова Zubr може працювати безперервно на одній закладці палива до 24 годин. Це від трьох до чотирьох разів довше, ніж у класичних твердопаливних котлів. Саме тому він називається котлом тривалого горіння. Така тривалість спалювання однієї закладки досягається за рахунок обмеження області горіння камери завантаження. Вона є найбільш просторою в конструкції і вміщує набагато більше палива, ніж топки у звичайних котлів.

Наприклад, у котла потужністю 18 кВт об'єм шахти завантаження становить близько 110 літрів. З усієї закладки, від колосників до верхньої межі, горіння відбувається тільки на нижніх 15 см. Решта палива знаходиться над цим прошарком і чекає, коли нижній матеріал прогорить, щоб зайняти його місце. Простір над вугіллям, що горить, висотою близько 30 см є областю активного утворення димових газів. Більшість потоку вхідного повітря надходить до колосників і проходить під ними до другої камери допалювання піролізних газів. Це повітря затягує дим, що знаходиться над шаром, що горить. Проходячи через вугілля він збагачується, підвищуючи якість піролізних газів.

Друга камера відокремлена від першої вертикальною перегородкою. Тільки в самому низу ця стіна має невеликий просвіт. Через це вільний газ під впливом тяги полум'я засмоктується з першої камери в другу. Тут, у нижній частині, здійснюється повне допалювання піролізних газів, а в верхній встановлений конвекційний теплообмінник. Місце із найвищою температурою знаходиться саме внизу другої шахти. Цей показник досягає 800 °С. Близько 70% тепла у цій галузі передається на водяну сорочку котла у вигляді радіаційного випромінювання. Теплову енергію, що залишилася, з гарячих газів збирає конвекційний теплообмінник.

Теплогенератор Холмова здатний функціонувати на дровах, вугіллі, брикетах, пелетах, а також на дрібних сипких матеріалах, таких як щепа, тирса та іншому органічному паливі. Для отримання максимальної віддачі від котла, застосування вугілля краще обмежити. Викопне вугілля саме собою є продуктом розкладання органіки і за його переробці у котлі піролізні гази мало утворюються. Набагато краще використовувати в такому пристрої якісні дрова, або брати брикети з органічної сировини: дерева, лушпиння, солома або інші.

Опціонально в котли Холмова Zubr можна встановити електричний ТЕН, а також контур ГВП.

Устаткування котла Холмова Зубр

Котел Холмова Зубр складається з таких деталей:
 • корпус;
 • паливна шахта;
 • камера із теплообмінником;
 • колосники;
 • дверцята;
 • зольник;
 • компенсатори розширення;
 • патрубок для димаря;
 • виходи та входи для подачі, обратки, зливу та встановлення групи безпеки або запобіжного клапана;
 • терморегулятор.
Верхні дверцята подвійні, всередині знаходиться утеплювач, завдяки якому їх температура не перевищує 80°С. Краї обклеєні азбестовим шнуром (ущільнювач). Забарвлення виконано термостійкою фарбою. Задня кришка закривається чотирма швидкознімними гвинтами, інші спеціальними запорами. Нижні дверцята зольної камери закриті утеплювачем лише на 40%. Температура не перебільшує 90°С, оскільки постійні потоки повітря охолоджують її.

Таким чином збільшується ККД, і забезпечується пожежна безпека приміщення. У результаті прилад можна встановлювати навіть на дерев'яну підлогу.

Енергозалежні котли додатково оснащуються димососом або вентилятором, а також контролером для керування процесами топки. Але найбільший попит здебільшого енергонезалежні моделі. Контроль над котлом здійснюється терморегулятором типу RT3, який розташовано на передній стінці. За допомогою ланцюжка терморегулятор з'єднують з маленькими піддувальними дверцятами через спеціальне вушко.

Піддувальні дверцята призначені для подачі кисню в котел, щоб підтримувати горіння палива. Розташована на великих дверях зольної камери. Повністю ніколи не буває закритою, оскільки передбачено спеціальний зазор для мінімального проходу повітря.

Позаду зверху розташований патрубок, до якого приєднується димова труба. Саме завдяки цьому елементу створюється природна тяга. У результаті через піддувальні дверцята в котел починає надходити кисень. Повітря проходить у підколосникову камеру з двома чавунними колосниками. За ними розташований додатковий зварний колосник, інакше його ще називають горбик, так як він знаходиться вище попередніх.

Під колосниками знаходиться ящик для збирання золи. Відкривши дверцята, його можна легко витягнути та очистити від відходів. Для зливу теплоносія внизу котла передбачений патрубок на півдюйма, такий же встановлено для безпеки або запобіжного клапана. Патрубки подачі та обратки більшого розміру, вихідний розташований зверху, а зворотний знизу.

Вони розташовані по всьому периметру опалювального приладу. Також є всередині корпусу між камерами у вигляді стрижнів та перегородок. Роздільні стінки встановлені на відстані 24 см одна від одної. У теплообміннику компенсатори розширення не передбачені, оскільки його розміри дозволяють утримувати свою форму.

Переваги твердопаливного котла типу Холмова Зубр

Велика завантажувальна камера топки;
Паливо згоряє порційно;
Товщина сталі теплообмінника 5 мм;
Механічний регулятор тяги у комплекті;
Удосконалена форсунка вторинного допалювання;
Чавунні колосники;
Пожежобезпечний та простий в експлуатації.

Серед переваг найбільш відчутне – це високий ККД пристрою. Грамотно продумана схема допалювання піролізних газів робить таку конструкцію другою за продуктивністю після піролізних котлів. При цьому вартість хорошого піролізного котла значно вища, ніж у шахтного агрегату Холмова. Високий коефіцієнт корисної дії забезпечується складною системою теплозйомки. Вона дозволяє ефективно нагрівати воду в теплообміннику за рахунок двох видів тепла.

Другий важливий плюс конструкції полягає в тому, що вона використовує принцип нижнього горіння. За рахунок цього вдається отримати триваліший період спалювання однієї закладки палива. Крім того, на відміну від котлів тривалого верхнього горіння, у котли Холмова можна підкинути дрова під час роботи.


Рекомендації та експлуатація котла шахтного Зубр

Багато хто помилково вважає, що якщо збільшити площу або кількість теплообмінників усередині камери, то це підвищить ККД котла. Насправді, найбільший обсяг тепла виходить саме в радіаційній частині – близько 60-70%.

Укладати дрова рекомендується вздовж колосників, а не впоперек. Це забезпечить більш якісне та рівномірне горіння палива. Завантажують котел або повністю кожні 12-16 годин або періодично підкладають. Зольник необхідно вичищати 1 раз на 2 дні. Теплообмінник очищається 1 раз на півмісяця.

Котел Холмова швидко набирає температури. При повному завантаженні він досягає дуже високих температур лише за 20 хвилин. На 1 годину опалювання потрібно 3 кг брикетів. При повному завантаженні цим паливом він обігріває близько 13 години, суха береза (36 кг) горить до 9 годин. Сам Холмов радить уникати використання тліючого режиму.

При першому запуску обов'язкове опресовування котла під тиском 1,5 атм повітрям, попередньо промазавши шви мильним розчином

Чи варто купити шахтний котел Зубр?

Виробництво та продаж котлів Холмова зараз поставлено на потік і в мережі вже можна знайти багато відгуків про негативний досвід експлуатації пристроїв. Здебільшого проблеми пов'язані не з конструктивними особливостями, а з браком з виробництва. Тому, сьогодні краще купувати більш надійні пристрої від перевірених виробників, створені на основі даного котла. В Україні кілька фірм випускають котли, спроектовані на базі агрегату Холмова, але найбільш популярний шахтний котел Зубр (Zubr).

Інженери з Зубр змогли вдосконалити технологію подачі повітря так, щоб ще більше підвищити ККД пристрою. На вході в котел повітря поділяється на два потоки. Основна маса, 90%, йде під колосники та забезпечує горіння палива у першій камері та допалення піролізних газів у другій. А інші 10% одразу після попадання всередину подаються до зони камери теплообміну. Внаслідок такого рішення вдається не лише уникнути налипання смоли на стінках першої шахти, а й збільшити продуктивність теплогенератора за рахунок повноцінного спалювання всіх продуктів розкладання палива.

Виробництво компанії Зубр здійснюється тільки кваліфікованими фахівцями із застосуванням дорогої промислової техніки. В якості кінцевої продукції можна бути впевненим. Крім того, для серійного виготовлення котлів закуповуються дорогі матеріали високої якості. Всі ці обставини, спільно з важливими конструктивними доробками базового, роблять шахтний котел Зубр найкращим рішенням серед котлів тривалого горіння.

Усі котли проходять контроль якості на всіх етапах виробництва, випробовуються підвищеним тиском 4 атмосфери з відповідною відміткою відділу технічного контролю у паспорті.

На котли діє гарантія 5 років.

Де купити котел Холмова Зубр?

Спеціалізовані торгові заклади пропонують широкий асортимент твердопаливних котлів. Інтернет-магазин опалювальних систем є одним із таких магазинів.

Ми пропонуєм клієнтам якісне обладнання перевірених виробників. Фахівці нашої компанії надають професійну підтримку всім, хто має труднощі при виборі пристрою. Вони допомагають підібрати оптимальний варіант котла Холмова Зубр, враховуючи особливості приватного будинку, його площу, що потрібно обігріти.

У нас можна придбати не лише якісний твердопаливний котел тривалого горіння, але й відчути економічну вигоду. Клієнти будуть вражені доступною вартістю котлів.

Кожна модель має комплектацію від виробника, інструкцію, гарантію якості та повний пакет документів державного зразка.

Як купити шахтний котел Зубр?


Купити шахтний котел Холмова Zubr можна будь-яким зручним для Вас способом:
 • через онлайн-каталог за допомогою кнопок «Купити» або «Купити в 1 клік»:
 • за телефонами, вказаними на сайті;
 • через форму зворотний зв'язок.
Після надходження заявки менеджери зв'язуються з покупцем, уточнюють терміни та варіанти оплати, а потім оформляють покупку з доставкою додому.

Доставка котлів шахтного типу Зубр по Україні

Ми співпрацюємо з надійною кур'єрською службою Нова Пошта та оперативно доставляємо шахтні котли Зубр в будь-яке місто України: Запоріжжя, Кривий Ріг, Біла Церква, Київ, Павлоград, Полтаву, Суми, Кременчук, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Бердянськ, Луцьк, Херсон, Чернівці, Вінниця, Житомир, Маріуполь, Ужгород, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Чернігів, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кам'янське (Дніпродзержинськ), Одесу, Черкаси, Мелітополь, Кропивницький (Кіровоград), Харків, Нікополь.
Залиште свій номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або Ви можете зателефонувати нам
+380955182814
Made on
Tilda